stal wygrana

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Siatkarze Stali Grudziądz występują w III lidze

Siatkarze Stali Grudziądz z ligową wygraną. Po tie breaku ograli LZS Dragacz

2023-01-09 0:10

Siatkarze Stali Grudziądz z pierwszą wygraną w sezonie. Podopieczni Jerzego Komorowskiego pokonali we własnej hali LZS Dragacz 3:2.

Grudziądzanie do niedzielnego meczu z LZS-em Dragacz podchodzili po porażce w pierwszej kolejce z AZS UMK w Toruniu.

Siatkarze Stali dwukrotnie wychodzili na prowadzenie w tym spotkaniu. Najpierw w pierwszym secie wygrali 25:16, a w trzecim 25:13.

W międzyczasie goście dwa razy doprowadzali do wyrównania. Najpierw w drugiej partii 25:22, a później w czwartej 26:24.

O losach całego meczu decydował więc tie break. A w nim górą ponownie byli gospodarze. Stal wygrała w piątym secie 15:10 i pokonała LZS Dragacz 3:2.

Pomimo zwycięstwa (i dopisania do swojego konta dwóch oczek) grudziądzanie nadal są na ostatnim miejscu w tabeli. Liderem został Chemik Bydgoszcz.

Kolejny mecz siatkarze Stali rozegrają 15 stycznia na wyjeździe z wspomnianym liderem tabeli, Chemikiem Bydgoszcz. Na Mniszek Arenę do Grudziądza powrócą z kolei 22 stycznia. Wówczas ich rywalem będzie SKS Olender Wielka Nieszawka.

„Chwile przed tragedią miejsce tętniło życiem”. Ogromny pożar stadniny na Białołęce. Spłonęło 8 koni