siatkarki stali

i

Autor: Stal Grudziądz (Kamil Danielewicz) Siatkarki Stali wczoraj bez porażki przebrnęły fazę grupową

Siatkarki Stali Grudziądz zagrają o brąz Mistrzostw Województwa

2023-03-05 11:15

Młode siatkarki Stali Grudziądz zagrają o brązowe medale Mistrzostw Województwa Młodziczek. W półfinale przegrały 1:2 z Pałacem Bydgoszcz.

Grudziądzanki wczoraj bez porażki i bez straty seta przebrnęły przez fazę grupową. Najpierw 2:0 ograły MSPS Inowrocław, a później w takich samych rozmiarach MUKS Spartakus Lniano .

Po zwycięstwie w grupie A siatkarki Stali w półfinale zmierzyły się z drugim zespołem z grupy B (ten turniej rozgrywany był w Bydgoszczy).

Walka o mecz finałowy była niezwykle zacięta, a o końcowym rozstrzygnięciu decydował tie break. W nim młode siatkarki Stali prowadziły nawet 8:4... by później przegrać z Pałacem Bydgoszcz 10:15.

Grudziądzanki zagrają więc o brązowe medale o godzinie 15. Ich rywalkami będą albo zawodniczki z Lniania albo ze Świecia - ten półfinał w Mniszek Arenie rozpocznie się o godzinie 12.

Spotkania na żywo można oglądać za pośrednictwem mediów społecznościowych Stali Grudziądz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl