stal siatka

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Grudziądzanki zagrają w 1/4 finału Mistrzostw Polski Młodziczek

Sport w Grudziądzu

Siatkarki Stali Grudziądz w grze o medale. Walczą w Mistrzostwach Polski Młodziczek

2023-03-21 10:12

Bez straty seta awansowały do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Młodziczki Stali Grudziądz jak burza przeszły przez pierwszą rundę ogólnopolskich rozgrywek. Podopieczne trenera Konrada Biernackiego ograły kolejno Spartę Warszawa, MOSiR Bielsk Podlaski oraz MOSiR Kętrzyn.

Młode siatkarki Stali Grudziądz zmagania w 1/8 finału rozpoczęły od wygranej z MUKS-em Spartą Warszawa 2:0 (25:18; 25:21). Najlepszą zawodniczką tego spotkania wybrano Aleksandrę Drzymalską.

W drugiej kolejce podopieczne trenera Konrada Biernackiego także bez straty seta ograły MKS MOSiR Kętrzyn (w setach 25:7; 25:17). W tym pojedynku wyróżnienie MVP trafiło do Weroniki Wiśniewskiej.

W ostatniej serii gier grudziądzanki rozprawiły się z rówieśniczkami z MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (25:21; 25:21). Tym razem nagroda dla najlepszej siatkarki powędrowała do Viktorii Rybandt.

Tym samy zespół prowadzony przez trenera Konrada Biernackiego awansował do 1/4 finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Na razie nie znamy rywalem grudziądzkiej Stali. Wiadomo jednak - kiedy turniej się odbędzie - termin to 1 i 2 kwietnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wielka akcja CBŚP. Zatrzymali groźnych bandytów. Kradli i napadali udając policjantów