Informacja Turystyczna

i

Autor: Facebook / Informacja Turystyczna w Grudziądzu Informacja Turystyczna

Pamiątki

Rusza jesienny kiermasz wydawnictw o Grudziądzu. Zbiórka w Informacji Turystycznej

2023-09-13 11:58

Albumy, przewodniki i inne niedostępne już gadżety znajdziemy na jesiennym kiermaszu. Informacja Turystyczna w Grudziądzu ponownie umożliwi mieszkańcom nabycie przedmiotów, które zadowolą nie jednego kolekcjonera. Rzeczy, z których już nie skorzystamy, można przynosić od 18 września do punktu na Rynku Głównym.

Powraca kiermasz wydawnictw i pamiątek o Grudziądzu. Już w październiku będzie można zdobyć gadżety, książki oraz archiwalne mapy. Organizatorem tradycyjnie jest lokalny punkt Informacji Turystycznej.

Zapraszamy mieszkańców do zrobienia porządków przed jesienią. Na półkach na pewno znajdziemy jakieś podwójne egzemplarze, albo po prostu zechcemy pozbyć się niektórych książek - mówi Magdalena Brudniewicz z Informacji Turystycznej w Grudziądzu.

Podczas kiermaszu niemal za każdym razem dominują kalendarze i przewodniki.

Niektóre egzemplarze wyglądają praktycznie jak nowe i do tego są w przystępnej cenie, co również warto wziąć pod uwagę. Roczniki grudziądzkie także są zawsze bardzo poszukiwanie. Zazwyczaj od pierwszego do siódmego numeru - dodaje pracownik lokalnego punktu.

Pamiątki, których chcemy się pozbyć będzie można dostarczać do Informacji Turystycznej już od 18 września. Sam kiermasz ruszy 2 października i potrwa przez dwa tygodnie. Więcej posłuchacie w nagraniu poniżej:

O jesiennym kiermaszu wydawnictw mówi Magdalena Brudniewicz z Informacji Turystycznej w Grudziądzu. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Polscy celebryci, którzy mają dużo dzieci