teatr grudziadz

i

Autor: Radio Eska Koncert odbędzie się w grudziądzkim teatrze

Zapowiedź koncertu

Hity Leonarda Cohena zabrzmią w Grudziądzu! Koncert organizuje Maria Trętkiewicz

2023-09-12 15:04

Jego utwory są popularne na całym świecie. Leonard Cohen duchem zagości w grudziądzkim teatrze. Koncert organizuje lokalna wokalistka, Maria Trętkiewicz. Posłuchaj rozmowy na eska.pl.

Utwory Leonarda Cohena zagoszczą w grudziądzkim teatrze. Koncert pamięci kanadyjskiego artysty organizuje lokalna wokalistka, Maria Trętkiewicz.

Leonard Cohen jest dla mnie wielką, muzyczną inspiracją. Moim zdaniem pisał cudowne teksty. Poza tym u mnie się Cohena naprawdę słucha. Moja mama jest jego fanką, moja babcia także. Ten Cohen zawsze z nami jest - opowiada Maria Trętkiewicz.

Podczas koncertu zabrzmią największe hity pochodzącego z Kanady artysty.

Zaprezentujemy łącznie 13 utworów Cohena. Udało mi się wybrać te najbardziej znane. Myślę, że publiczność je rozpozna - dodaje organizatorka wydarzenia.

Wystąpią:
  • Maria „Marte” Trętkiewicz – wokal
  • Marek Habryn – gitara
  • Witold Nakonieczny – gitara basowa
  • Krzysztof Szuca – instrumenty perkusyjne

Ponadto na scenie grudziądzkiego teatru będziemy mogli zobaczyć również trio smyczkowe w składzie: Małgorzata Grzanka, Aida August i Antoni Antkiewicz. Za instrumenty dęte będzie odpowiadać duet: Aleksandra Kastner – saksofon oraz Artur Kowalewski – puzon.

Dodatkowo w trakcie koncertu wystąpi również zespół wokalny - AFTERVIEW.

Rozmowa z Marią Trętkiewicz o koncercie pamięci Leonarda Cohena. Posłuchaj:

Koncert w sobotę (16 września) w Centrum Kultury Teatr. Początek o godzinie 18. Wstęp wolny.​

koncert cohen

i

Autor: Nadesłane / CKT w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl