cmentarz grudziadz

i

Autor: Pixabay Patrole strażników miejskich będą całodobowe

Rusza akcja "Hiena". Strażników miejskich spotkamy przy grudziądzkich cmentarzach

2022-10-26 23:38

W Grudziądzu rusza akcja Hiena. Strażników miejskich w najbliższy weekend spotkamy na cmentarzu komunalnym w Parku Miejskim. Mundurowi będą wyposażeni w specjalistyczny sprzęt. Będą to m.in. noktowizory.

Na grudziądzkich cmentarzach pojawi się więcej strażników. Przed nami akcja „hiena”. Funkcjonariusze zadbają o zachowanie spokoju i porządku przy nekropoliach.

Będziemy przede wszystkim zwracali uwagę na różnego rodzaju kradzieże. Te zdarzenia zawsze zgłaszamy policji. Zwracamy uwagę również na dewastację i niszczenie mienia, czy spożywanie alkoholu. Takie przypadki także się zdarzają przy cmentarzu - mówi Bogumiła Leśniewicz ze Straży Miejskiej w Grudziądzu.

Municypalni podczas najbliższego weekendu powrócą do patroli całodobowych. W tym celu wykorzystane zostaną m.in. wspomniane na wstępie noktowizory.

Patrole całodobowe z okazji dnia Wszystkich Świętych mamy co roku. W tym roku także strażnicy będą odbywali również nocne zmiany przy nekropoliach - dodaje strażniczka.

Wzmożone patrole miejskich strażników potrwają od 28 października do 1 listopada.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Groby Konrada i Wiktorii, którzy zmarli w Holandii