bieg grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Najbliższa impreza biegowa już w nadchodzący weekend

Przed nami imprezy biegowe w Grudziądzu. Gdzie są jeszcze wolne miejsca?

2022-10-26 15:00

W najbliższych tygodniach w Grudziądzu odbędą się cztery imprezy biegowe. W planie jest między innymi bieg z Bronisławem Malinowskim w tle, czy chociażby z okazji Święta Niepodległości.

Pierwsza impreza biegowa w grudziądzkim kalendarzu odbędzie się już w nadchodzący weekend. To pierwsza edycja "Bronek Run - Forest Edition 2022". Będzie także wersja dla najmłodszych - "Bronek Run Kids - Forest Edition 2022". W obu przypadkach pozostaje nam jedynak tylko kibicowanie, ponieważ wolnych miejsc dla biegaczy nie ma już od dawna.

Halloween Run 2022

Dzień później - 31 października - w planie jest kolejne wydarzenie dla biegaczy. Tym razem Halloween Run 2022 i wersja dla dzieci - Halloween Kids 2022. W tym przypadku są jeszcze wolne miejsca.

Biegi z okazji Halloween:
  • Halloween Kids 2022 (tutaj miejsc już nie ma)
  • Halloween Run 2022 - Zarejestrowani/Opłaceni : 193/157 - LIMIT MIEJSC 200 OSÓB

Zapisy prowadzone są TUTAJ

Bieg Niepodległości 2022

W przypadku powracającego do Grudziądza po pandemicznej przerwie Biegu Niepodległości są jeszcze wolne miejsca na bieg. Obecnie na to wydarzenie zapisanych jest 151 osób, a opłatę startową wpłaciło obecnie 135. Przewidziany limit biegaczy to 200.

Zapisy na to wydarzenie odbywają się TUTAJ

V Bieg Karpia

Przed nami - na początku grudnia - piąta już edycja biegu organizowanego na terenie Gminy Grudziądz - Bieg Karpia. W tym przypadku również są jeszcze wolne miejsca na starcie.

Bieg Karpia:
  • Bieg Karpia: Zarejestrowani/Opłaceni : 82/55 - LIMIT ZAWODNIKÓW 200
  • Bieg Karpika: Zarejestrowani/Opłaceni : 15/0 - LIMIT ZAWODNIKÓW 100

Zapisy na to wydarzenie biegowe prowadzone są TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Bieg "Cross Country Bydgoszcz na start!" w Myślęcinku