pomoc eliza

i

Autor: Nadesłane / IV LO w Grudziądzu Na scenie w auli IV LO zorganizowano koncert charytatywny

Koncert charytatywny dla Elizy. Uczniowie IV LO w Grudziądzu pokazali wielkie serca!

2022-10-26 1:14

Nie zostawili swojej koleżanki ze szkoły bez pomocy. IV Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu zorganizowało koncert charytatywny, z którego środki trafią na rehabilitację uczennicy II klasy Elizy. 15-latka dochodzi do siebie po niedawnym wybudzeniu ze śpiączki.

Uczniowie IV LO w Grudziądzu ponownie otworzyli swoje serca. Zorganizowali koncert charytatywny, podczas którego zbierali środki na rehabilitację dla swojej koleżanki, Elizy. Dziewczynka niedawno wybudziła się ze śpiączki i obecnie próbuje na nowo uczyć się podstawowych czynności.

Eliza przychodzi do nas do szkoły w każdy piątek. Staramy się umilać jej ten, żeby czuła się tutaj jak najlepiej - mówią koleżanki Elizy z klasy.

Jestem niezwykle szczęśliwy i wzruszony, że uczniowie naszej szkoły poświęcili swój wolny czas i zorganizowali takie przedsięwzięcie - dodaje Rafał Nadzieja, wychowawca klasy Elizy.

W trakcie całego wydarzenia zorganizowano na szkolnej auli koncert charytatywny. Przed uczniami zaprezentowały się dwie formacje: Vanitas oraz Saturday 8.15. Ponadto na korytarzu prowadzona była wyprzedaż garażowa nauczycieli oraz kawiarenka z ciastem.

Nasza szkoła jest jak rodzina. Gdy jednej osobie coś się dzieje to wiemy co mamy robić. Mamy nadzieję, że zbierzemy sporą sumę pieniędzy i, że leczenie przyniesie skutek i pomoże Elizie - mówi Filip Chyliński, przewodniczący samorządu uczniowskiego w IV LO.

Uczniowie przez cały dzień zebrali prawie 5 tysięcy złotych!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Pierwszy w Bydgoszczy parking Park & Ride już otwarty