koniec puchar

Autor: Pixabay Rezerwy Olimpii za burtą Wojewódzkiego Pucharu Polski

Koniec przygody

Rezerwy Olimpii Grudziądz odpadają z Pucharu Polski. W półfinale zagra Chemik Bydgoszcz

2023-04-19 14:51

Drugi zespół grudziądzkiej Olimpii zakończył swoją przygodę w Wojewódzkim Pucharze Polski. W ćwierćfinale "Biało-zieloni" przegrali na własnym stadionie z Chemikiem Bydgoszcz 1:3 (po dogrywce).

Pierwszy cios ze strony bydgoskiego Chemika wyprowadzony został już po kwadransie gry. Do siatki gospodarzy trafił z rzutu karnego Szymon Maziarz.

Olimpia odpowiedziała po godzinie gry, kiedy również karnego na bramkę zamienił Hubert Konstanty.

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej lepiej spisali się bydgoszczanie. W 110 minucie wrócili na prowadzenie po strzale Patryka Perlińskiego, a w samej końcówce wynik ustalił Oskar Lipkowski.

W półfinale piłkarze Chemika zagrają ze zwycięzcą meczu Victoria Czernikowo – Pogoń Mogilno. Rezerwy Olimpii kończą swoją przygodę z pucharami. Wcześniej - bo już na początku sezonu - z regionalnych rozgrywek odpadła pierwsza drużyna "Biało-zielonych" (porażka na wyjeździe ze Spartą Brodnica 1:2).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl