targi grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Targi trwają 19 i 20 kwietnia

Edukacja

Targi dla ósmoklasistów wróciły do Grudziądza. Posłuchaj relacji i zobacz zdjęcia

2023-04-19 14:53

Trwają targi edukacyjne szkół średnich. Dziś i jutro ósmoklasiści mogą zapoznać się z ofertą kształcenia wszystkich liceów i techników z Grudziądza. Długo wyczekiwane wydarzenie powróciło po pandemicznej przerwie.

Ofertę szkół średnich uczniowie poznają na targach edukacyjnych. Grudziądzkie oraz okoliczne placówki pomagają młodszym przy wyborze odpowiedniej dla nich szkoły. Hala widowiskowa na osiedlu Lotnisko od godzin porannych pękała w szwach.

Bardzo czekaliśmy za powrotem do organizacji targów edukacyjnych. Dla tych młodych ludzi to pierwszy moment do kontaktu ze szkołami średnimi. Podchodzą, rozmawiają z uczniami, pytają o atmosferę w szkole. Drugi krok to późniejsze przyjście na drzwi otwarte - mówi Katarzyna Wierzbowska z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu.

Każda szkoła promuje się jak najlepiej potrafi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - dodaje Maria Rzepka, uczennica IV LO w Grudziądzu.

Trwają targi edukacyjne szkół średnich z Grudziądza. Posłuchaj relacji:

Targi odbywają w hali widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 21 na osiedlu Lotnisko. Szkolne stoiska dostępne były dzisiaj - i będą także jutro (20 kwietnia) od godziny 9. A o tym jak było dzisiaj zobaczycie w naszej galerii zdjęć poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl