raport pilka nozna

i

Autor: Pixabay W miniony weekend rozegrano kolejną serię gier, w których udział brały drużyny z naszego powiatu

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [06-08.05]

2022-05-09 20:39

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 28. kolejki mieli przerwę w rozgrywkach. "Biało-zielonym" z automatu zapisano trzy oczka za walkower przyznany w starciu z Elaną Toruń (Elana wycofała się z rozgrywek przed startem rundy wiosennej). Punkty w meczu z Błękitnymi Stargard straciła z kolei Kotwica Kołobrzeg. Dzięki temu podopieczni trenera Marcina Płuski mają już cztery oczka przewagi.

V Liga

O ligowe punkty w ramach 23 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" na własnym stadionie wygrali 4:0 z Wojownikiem Wabcz. Dwójka zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

A-klasa

Pozycję lidera w rozgrywkach toruńskiej A-klasy utrzymali piłkarze grudziądzkiej Stali. Podopieczni trenera Adama Marksa wygrali 8:1 z Legią Chełmża. Dzięki temu Stal utrzymała jedno oczko przewagi nad wciąż depczącym po piętach Naprzodem Jabłonowo, który na wyjeździe pokonał Węgrowiankę Węgrowo 0:2. Radzynianka Radzyń Chełmiński pauzowała w tej kolejce.

B-klasa

Piast Łasin przegrywa na wyjeździe z Unifreeze Górzno 1:2. Z kolei Akademia Piłkarska Olimpii Grudziądz zremisowała na własnym obiekcie z GKS Górsk 2:2. Piast w tabeli jest na drugim miejscu, na 13. miejscu są młodzi zawodnicy "Biało-zielonych".

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE