raport pilka nozna

i

Autor: Pixabay W miniony weekend rozegrano kolejną serię gier, w których udział brały drużyny z naszego powiatu

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [29.04-01.05]

2022-05-02 18:18

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 27. kolejki ograli na własnym boisku Błękitnych Stargard 3:1. Więcej o meczu piszemy w poniższym artykule.

V Liga

O ligowe punkty w ramach 22 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" na wyjeździe aż 5:0 rozbiła Victorię Czernikowo. Dwójka zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

A-klasa

W rozgrywkach toruńskiej A-klasy komplikuje się nieco sytuacja piłkarzy grudziądzkiej Stali. Podopieczni trenera Adama Marksa przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem z bezpośrednim rywalem w walce o awans, czyli Naprzodem Jabłonowo 1:2. Stal po tej porażce ma tylko jedno oczko przewagi nad Naprzodem, ale także jeden mniej rozegrany.

W pozostałych meczach Węgrowianka Węgrowo przegrała na wyjeździe z Flisakiem Złotoria 2:3, a w Radzynianka Radzyń Chełmiński u siebie 0:2 z Błękitnymi Podwiesk. W tabeli ligowej Węgrowianka jest piąta, a Radzynianka ostatnia.

B-klasa

W miniony weekend swój mecz w B-klasie rozegrali tylko zawodnicy Piasta Łasin, którzy na własnym boisku przegrali 2:3 z LZS Świedziebnia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Osiodłany koń galopował ulica Świdnika. Policjanci gonili go radiowozem