raport eska

i

Autor: Pixabay Przewaga grudziądzkiej Stali nad drugim Naprzodem Jabłonowo wzrosła do 4 punktów

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [03-05.06]

2022-06-07 0:42

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga - Strata punktów Olimpii Grudziądz

W 32. kolejce III-ligowych zmagań w grupie 2 piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali na wyjeździe z KP Starogard Gdański. Swój mecz z kolei wygrała Kotwica Kołobrzeg, która stratę do "Biało-zielonych" zmniejszyła do dwóch oczek. Więcej o tym spotkaniu podopiecznych trenera Marcina Płuski przeczytacie w linku poniżej.

V Liga - Wysoka porażka "dwójki" Olimpii

Po serii bardziej udanych występów rezerwom grudziądzkiej Olimpii przydarzyła się wysoka porażka. "Biało-zieloni" przegrali na wyjeździe 0:5 z Unią Wąbrzeźno. Grudziądzanie pomimo porażki utrzymali czwarte miejsce w tabeli ligowej.

A-klasa - grudziądzka Stal podwyższa przewagę

W 27. kolejce bardzo ważną wygraną odnieśli piłkarze Stali Grudziądz. Zespół prowadzony przez trenera Adama Marksa pokonał na własnym stadionie Cyklon Kończewice 4:1. Dzięki tej wygranej i pauzie Naprzodu, przewaga grudziądzan nad Jabłonowem wzrosła do czterech oczek. Z kolei Węgrowianka Węgrowo również na własnym obiekcie przegrała 0:1 ze Startem Toruń. Radzynianka Radzyń Chełmiński przegrała u siebie 1:3 z Gwiazdą Starogród.

B-klasa - Piast Łasin traci dystans do lidera

W 24. kolejce porażkę poniósł walczący o awans Piast Łasin, który przegrał na wyjeździe 1:2 z LZS Świedziebnia. Z kolei AP Olimpii Grudziądz u siebie pokonała Opatrunki Toruń 3:2.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50