olimpia remis

Autor: Nadesłane / Olimpia Grudziądz Piłkarzom Olimpii Grudziądz do końca sezonu zostały dwie kolejki

Olimpia Grudziądz bez zwycięstwa w Starogardzie. Kotwica zmniejsza stratę w tabeli

2022-06-04 18:23

Piłkarze Olimpii Grudziądz pogubili punkty w wyjazdowym spotkaniu w Starogardzie Gdańskim. "Biało-zieloni" zremisowali ten mecz 1:1 i ich przewaga nad drugą w tabeli Kotwicą Kołobrzeg zmalała do dwóch oczek. Sprawa awansu na drugoligowe boiska pozostaje więc otwarta.

Grudziądzanie idealnie rozpoczęli spotkanie w Starogardzie Gdańskim. Już w 7' minucie Olimpię na prowadzenie wyprowadził najlepszy strzelec rozgrywek, Jakub Bojas.

W 77' minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Miłosza Manuszewskiego. Wynik spotkania do końca meczu nie uległ już zmianie. W Starogardzie Gdańskim padł remis 1:1.

Olimpia Grudziądz: 1. Adrian Olszewski – 4. Hubert Mich, 6. Jose Cabrera, 10. Michał Cywiński, 11. Tomasz Kaczmarek, 16. Filip Rzepka (84′ 14. Patryk Leszczyński), 17. Jakub Bojas (72′ 32. Hubert Antkowiak), 22. Filip Karmański (72′ 18. Marko Zawada), 23. Marcin Warcholak, 64. Jakub Nawrocki (76′ 9. Karol Landowski), 66. Piotr Witasik.

Z takiego obrotu sprawy na pewno cieszą się piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, który w Środzie Wielkopolskiej rozbili miejscową Polonię aż 6:0. Tym samym różnica na dwie kolejki przed końcem (pomiędzy Olimpią a Kotwicą) to dwa oczka.

33. kolejka - Z kim zagra Olimpia Grudziądz i Kotwica Kołobrzeg?

Spotkania 33. kolejki grupy II trzecioligowych rozgrywek odbędą się 10 i 11 czerwca. Piłkarze Olimpii Grudziądz na własnym obiekcie podejmą Stolem Gniewino (11 czerwca, godzina 17). Z kolei Kotwica Kołobrzeg również u siebie zmierzy się z KP Starogard Gdański (także 11 czerwca o 17).

Czy piłkarze Olimpii Grudziądz awansują do drugiej ligi?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl