kotwica problemy

i

Autor: Pixabay

PIłka Nożna

Problemy rywala Olimpii Grudziądz. Piłkarze nie wyszli na trening

2024-02-16 10:41

Pierwszym - domowym - rywalem Olimpii Grudziądz w rundzie wiosennej będzie Kotwica Kołobrzeg. "Biało-niebiescy" tuż przed startem drugiej części sezonu mają spore problemy. Piłkarze w ramach protestu nie wyszli na trening.

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg ramach protestu nie wyszli trening. Taką informacją podał portal "Weszło". Chodzi o kolejne niespełnione obietnice prezesa klubu, Adama Dzika.

Zawodnicy z Kołobrzegu mają zaległości i opóźnienia w wypłatach. Trzech z nich - jak podaje "Weszło" - przesunięto nawet do tzw. klubu kokosa. To: Jakub Żebrowski, Josip Sojlic oraz Jakub Rzeźniczak.

Pierwszy sygnał o zaległościach pojawił się jeszcze przed wylotem Kotwicy na zgrupowanie do Turcji. Według obietnic prezesa - wszystkie środki miały zostać wypłacone po powrocie z obozu. Rzeczywistość okazała się jednak inna.

Dzik obiecywał, potem nie odbierał telefonu, więc wszyscy okazali solidarność kolegom, którzy wciąż nie dostali należnych im wypłat, bojkot treningu był jednogłośny - pisze Szymon Jańczyk na łamach "Weszło".

Mecz Olimpii Grudziądz z Kotwicą Kołobrzeg przy Piłsudskiego 14 zaplanowano na 2 marca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Na dobre i na złe. Ostatnie chwile Michała i Oleny razem. Wybiorą imię dla dziecka