forum ngo

i

Autor: Pexels

NGO

W Grudziądzu odbędzie się Forum Organizacji Pozarządowych. Posłuchaj zapowiedzi spotkania

2024-02-16 9:17

Zintegrują lokalne stowarzyszenia i fundacje. W Grudziądzu po raz pierwszy odbędzie się Forum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie zaplanowano w Spichlerzu 57.

Przed nami pierwsze Grudziądzkie Forum Organizacji Pozarządowych, czyli NGO. Odbędzie się ono 27 lutego, a więc w Światowym Dniu Organizacji Pozarządowych.

Przedstawimy informacje o możliwości pozyskiwaniu środków finansowych przez organizacje pozarządowe. Opowiemy m.in. o środkach unijnych, czy też o środkach lokalnej grupy działania. Ponadto zaprezentujemy plan działania spichlerza na ten rok - mówi Marlena Kotlewska-Cegłowska z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Podczas spotkania zaplanowano m.in. debatę i wykłady. Nie zabraknie również niespodzianki.

Gościem specjalnym będzie Jakub Wygnański, socjolog i współtwórca idei organizacji pozarządowych w Polsce - dodaje przedstawicielka grudziądzkiego ratusza.

Mówi Marlena Kotlewska-Cegłowska z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:

Założeniem Światowego Dnia Organizacji Pozarządowych jest inspirowanie ludzi do aktywnego angażowania się w działalność organizacji pozarządowych i kreowanie warunków sprzyjających symbiozie między organizacjami pozarządowymi oraz sektorem publicznym i prywatnym. Organizacje Pozarządowe dzielą się tego dnia swoją wiedzą i doświadczeniami. Edukują też innych na temat wpływu, jaki wywierają na otaczającą nas rzeczywistość.

Grudziądzkie Forum NGO odbędzie się w Spichlerzu 57. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15.00.

forum ngo 2

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Grudziądzu oraz Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rok od śmierci piłkarza Mateusza z Trzebuski