Szymon Krocz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Szymon Krocz

PIłka Nożna

Szymon Krocz z Olimpii Grudziądz: Będziemy gotowi na pierwszy mecz

2024-02-09 13:34

Jesienią grał w pierwszej lidze. Wiosną pomoże Olimpii Grudziądz w walce o utrzymanie. Wśród nowych zawodników „Biało-zielonych” przed drugą częścią sezonu jest Szymon Krocz. Wcześniej był graczem Znicza Pruszków.

Pierwszą ligę zamienił na walkę o utrzymanie w drugiej. Jednym z nowych zawodników Olimpii Grudziądz jest Szymon Krocz. Wcześniej występował w barwach Znicza Pruszków.

Dostałem propozycję z klubu. W Pruszkowie miałem gorszy okres, Olimpia też ma słabszy czas. To klub z tradycjami. Mam nadzieję, ze pomogę w pozostaniu Olimpii w drugiej ligi - mówi Szymon Krocz.

23-latek to gracz formacji ofensywnej. Na boisku może występować na dwóch pozycjach. Pytamy, na której czuje się najlepiej.

Ja czuję się lepiej jako ofensywny pomocnik, ale trener Mariusz Pawlak widzi mnie w ataku. Będę grał tam, gdzie ustawi mnie trener - dodaje nowy zawodnik Olimpii.

Całej rozmowy z Szymonem Kroczem posłuchacie poniżej:

Posłuchaj rozmowy z zawodnikiem Olimpii Grudziądz, Szymonem Kroczem.

Przed Olimpią kolejny mecz sparingowy. Jutro grudziądzanie na wyjeździe zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz. Przed tygodniem w Toruniu zremisowali bezbramkowo z miejscową Elaną.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tak imprezuje Dawid Podsiadło