GKM Grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Prezentacja drużyny MrGarden GKM Grudziądz przeniesiona do teatru

Prezentacja GKM przeniesiona. Drużyna zmienia plany

2020-03-06 16:14

Zapowiadane spotkanie żużlowców MrGarden GKM Grudziądz z kibicami w Galerii Grudziądzkiej nie dojdzie do skutku. Impreza została odwołana, a nowym miejscem prezentacji jest Centrum Kultury Teatr. Wydarzenie zaplanowano na środę 11 marca, o godz. 18.

Spotkanie będzie częścią zgrupowania integracyjnego, na jakim pojawi się w Grudziądzu cały zespół żółto-niebieskich w dniach 11-13 marca. Do dyspozycji fanów będą wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich wraz z Nickim Pedersenem, Artemem Lagutą czy Krzysztofem Buczkowskim na czele. Wydarzenie poprowadzi prezenter Kamil Morydz, a podczas tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, będzie możliwość zadania pytań zawodnikom w zabawie Q&A, a także wykonanie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografów na specjalnie przygotowanych na tą okazję pocztówkach.

– Z przyczyn niezależnych od naszego klubu nie dojdzie do skutku spotkanie w Carrefourze. Zamiast tego postanowiliśmy spotkać się z kibicami w Centrum Kultury Teatr. Dziękujemy przedstawicielom teatru za taką możliwość. Impreza będzie miała też charakter charytatywny. Podczas spotkania będzie można wrzucić do puszek datki na rzecz grudziądzkiego schroniska dla zwierząt. Szykujemy sporo atrakcji, dlatego warto pojawić się tego wieczoru w naszym teatrze – mówi Tomasz Krasiński, kierownik marketingu w GKM S.A.

Wstęp na to wydarzenie bezpłatny. GKM S.A. wraz z grupą kibiców organizuje także zbiórkę na rzecz grudziądzkiego schroniska dla zwierząt. Również podczas środowego spotkania fani będą mogli wspomóc Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu, które już 13 marca odwiedzi drużyna MRGARDEN GKM.