premiera kolędowa moc

i

Autor: Łukasz Piekarski Pokaz premierowy odbył się w Lofcie

Akcja na święta

Premiera piosenki Kolędowej Mocy w Grudziądzu! Teledysk właśnie trafił do sieci

2023-12-06 20:49

Za nami premiera piosenki akcji "Kolędowa Moc". Mieszkańcy Grudziądza po raz pierwszy wysłuchali jej kilka minut po godzinie 16 na Rynku Głównym. Około godziny 18 odbyła się przedpremiera teledysku, który już teraz dostępny jest także w sieci. Zobacz go na eska.pl.

Po raz pierwszy Fundacja Rodziny Dejewskich do wspólnego kolędowania zaprosiła w ubiegłym roku. Wówczas zorganizowano premierową odsłonę akcji "Kolędowa Moc". W tym roku czeka nas powtórka!

Kolędowa Moc to wsparcie emocjonalne dla osób samotnych poprzez muzykę i wspólne spędzanie czasu - mówi nam Dorota Weremi z Fundacji Rodziny Dejewskich.

Więcej o samej akcji i zgłoszeniach przeczytacie w poniższym artykule:

W tym roku w ramach akcji uczestnicy nagrali piosenkę i teledysk. Piosenkę po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć dzisiaj (6 grudnia) kilka minut po godzinie 16 na Rynku Głównej. Przedpremierowo teledysk można było obejrzeć około godziny 18 w restauracji LOFT. Byliśmy tam z eskowym mikrofonem i nagraliśmy pierwsze reakcje.

Byliśmy na premierze teledysku piosenki Kolędowej Mocy. Posłuchaj relacji:

Teledysk trafił już jednak do sieci. Jest dostępny na platformie youtube!

koledowa moc 2

i

Autor: Łukasz Piekarski Pokaz premierowy odbył się w Lofcie

Akcja "Kolędowa Moc" odbywa się pod patronatem Radia Eska!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl