Oskar Cyms

i

Autor: AKPA

Boże narodzenie

Dąbrowska, Margaret, Cyms. Tak wygląda plan na Jarmark Św. Mikołaja w Grudziądzu!

2023-12-03 12:31

Dużymi krokami zbliża się kolejny Jarmark Św. Mikołaja. Grudziądzki rynek ponownie zapełni się kramami, światełkami, a w jego centrum stanie choinka. Nie zabraknie także koncertów gwiazd.

Jarmark Św. Mikołaja rozpocznie się odpaleniem świątecznej choinki. Potem przyjdzie czas na kolejne atrakcje.

Prócz czynnych codziennie stoisk handlowych, Chatki św. Mikołaja, bezpłatnej karuzeli wiedeńskiej i Gadającego Renifera Leonarda, na mieszkańców Grudziądza czekać będzie projekcja mappingowa ze specjalnie przygotowaną świąteczną animacją oraz świąteczny zakątek, który będzie można odwiedzić na Rybnym Rynku.

Podczas tegorocznego Jarmarku odbywać będą się również koncerty lokalnych chórów i zespołów oraz gwiazd. Program poniżej na grafice:

jarmark grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Plakat jarmarku z programem

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ja Się Pytam Quiz - Pieniądze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE