policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Pani Beata Czmoch odebrała podziękowanie od kierownictwa grudziądzkiej policji

Brawa za postawę!

Postawa godna naśladowania! Grudziądzanka znalazła i oddała pieniądze właścicielowi

2024-02-28 13:21

Grudziądzanka znalazła i oddała sporą ilość gotówki. Pani Beata Czmoch w połowie lutego znalazła pieniądze na chodniku w pobliżu jednego z parkomatów. Ze znalezioną sumą zgłosiła się na komisariat policji. Więcej szczegółów na eska.pl.

Pani Beata Czmoch - w połowie lutego znalazła na chodniku w pobliżu jednego z parkomatów sporą kwotę. Domyśliła się, że mogły wypaść komuś w trakcie regulowania opłaty za parking. Początkowo próbowała znaleźć właściciela pieniędzy, jednak bezskutecznie. Dlatego postanowiła zwrócić się o pomoc do grudziądzkich policjantów.

Jeszcze tego samego dnia, dzięki operatorom miejskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili wizerunek właściciela. Kamery bardzo wyraźnie zarejestrowały sam moment utraty pieniędzy. Zagubiona kwota już następnego dnia trafiła do właściciela - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Kierownictwo grudziądzkiej komendy, kom. Tomasz Manuszewski oraz kom. Marcin Wojtczak postanowiło wręczyć Pani Beacie list gratulacyjny za wzorową postawę obywatelską.

Podziękowali za uczciwość podkreślając, że każdy obywatel, który znajdzie się w podobnej sytuacji powinien brać z niej przykład - dodaje policjant.

Sonda
Oddalibyście znalezione na ulicy pieniądze?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej: Michał Kołodziejczak fragmenty SE BIZ