niemowle grudziadz

i

Autor: Pexels Rodzice dziecka zostali zatrzymani

Dramatyczne wydarzenia

Niemowlę trafiło do szpitala w Grudziądzu z objawami pobicia. Są zarzuty dla matki dziecka!

2024-02-28 11:35

Prokuratura z Wąbrzeźna sprawdzi, czy doszło do pobicia niemowlęcia. Chodzi o 6-miesięcznego chłopca, który trafił do szpitala w Grudziądzu z obrażeniami ciała. Policjantów o sprawie poinformowali lekarze. Dziś wiadomo, że matce dziecka postawiono zarzuty.

Na miejscu - prócz policjantów - pojawili się także rodzice 6-miesięcznego dziecka. Kilka chwil później zostali zatrzymani przez mundurowych.

To 18-letnia matka i 20-leci ojciec. W tej chwili śledztwo jest na etapie wyjaśniania. Na jutro zaplanowane są czynności z rodzicami dziecka. Śledztwo prowadzone będzie pod kątem znęcania się nad dzieckiem - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Rodzice dziecka pochodzą z Radzynia Chełmińskiego. Nie mieli wcześniej problemów z prawem, ani założonej niebieskiej karty.

Obecnie 6-miesięczny chłopiec przechodzi w grudziądzkim szpitalu niezbędne badania. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mamy nowe informacje w tej sprawie! Matce 6-miesięcznego chłopca postawiono zarzuty znęcania się na dzieckiem. Z kolei ojciec dziecka został zwolniony do domu. Dzisiaj prokurator zdecyduje co dalej z 18-latką.

Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu o zarzutach dla matki dziecka. Posłuchaj:

Za znęcanie się nad dzieckiem młodej kobiecie grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Myśliwy zostawił w lesie 14-letniego syna, uciekając przed policją