poszukiwani grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Policja z Grudziądza poszukuje mężczyzn widocznych na zdjęciu

Policja z Grudziądza szuka wandali. Publikuje ich wizerunek w sieci

2022-05-24 10:13

Grudziądzcy policjanci poszukują trójki mężczyzn, którzy w kwietniu uszkodzili drzwi wejściowej do jednej z pizzerii w centrum miasta. Mundurowi opublikowali kadr z monitoringu, na którym widać twarze dwójki z nich.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 6 kwietnia 2022 roku około godziny 01.30 na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu.

Uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do pizzerii, w skutek uderzenia w nie kostką brukową - czytamy w policyjnym komunikacie.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w komendzie przy ul. Chełmińskiej lub telefonicznie: 47 754 53 68, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wandale zniszczyli historyczny mural na szczecińskich Pomorzanach