policja grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Trwają poszukiwania dwójki oszustów z Grudziądza

Policja z Grudziądza szuka drogeryjnych oszustów [WIZERUNEK]

2022-05-10 13:27

Grudziądzka policja szuka oszustów z drogerii. Ich wizerunek trafił już na stronę komendy miejskiej. Publikujemy go także na eska.pl.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą śledczy z grudziądzkiej komendy. Do samego zdarzenia miało dojść na początku lutego (8 lutego) tego roku w jednej z lokalnych drogerii.

Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, podczas robienia zakupów zamieniły opakowania perfum, kupując tym samym droższy produkt po dużo niższej cenie - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Rozpoznajesz te osoby? Zgłoś się na komisariat policji

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę ze zdjęcia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Informacji udzielić można także poprzez kontakt telefoniczny - 47 754 53 16, 47 754 53 67, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

policja grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Policja zdecydowała się opublikować wizerunek sprawców oszustwa

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zabił swojego ojca i 44-latkę. Policjanci szturmowali jego dom