policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu W plecaku policjanci znaleźli słoik z suszem

Skręt i plecak z suszem w aucie. Dwójkę mężczyzn zgubiło nerwowe zachowanie

2022-05-09 11:49

Kolejne narkotyki przechwycone przez grudziądzkich policjantów. Tym razem ich właścicieli zgubiło nerwowe zachowanie w trakcie kontroli. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z grudziądzkiej komendy policji byli na rutynowym patrolu w północnej części miasta. Podczas kontroli obszaru leśnego zauważyli samochód, przy którym stało dwóch mężczyzn.

Postanowili sprawdzić co tam robią. Policjanci od razu zauważyli bardzo nerwowe zachowanie mężczyzn. Z trudnością odpowiadali na zadawane pytania. Jeden z funkcjonariuszy zwrócił uwagę na „skręta” który leżał w samochodzie między fotelami. Po dokładniejszym sprawdzeniu znalazł w stojącym za fotelem pasażera plecaku słoik z suszem roślinnym - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mężczyźni tłumaczyli się, że jest to ich własność. Wstępna analiza wykazała, że w słoiku znajdowało się niespełna 20 gram marihuany.

Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Narkotyki przewożone z Hiszpanii w pomarańczach! Akcja CBŚ pod Bełchatowem