wlamania piwnice

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Część skradzionego sprzętu udało się odzyskać

Policja w Grudziądzu zatrzymała włamywaczy do piwnic. Grozi im 10 lat więzienia

2022-12-15 14:31

Grudziądzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o włamania do piwnic na terenie miasta. Za włamania i kradzieże grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa włamań do piwnic była przez grudziądzkich policjantów rozpracowywana od dawna. Najczęściej ginął gromadzony tam opał, narzędzia budowlane i inne drobne przedmioty.

Na podstawie zgromadzonego materiału i jego szczegółowej analizy funkcjonariusze ustalili, że tych włamań dokonywały te same osoby.

Efektem prowadzonych w tej sprawie czynność było wytypowanie i zatrzymanie podejrzanych. Mężczyźni w wieku 26, 28 i 29 lat zostali zatrzymani przez grudziądzkich kryminalnych - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Podczas zatrzymania funkcjonariusze odzyskali część skradzionych rzeczy, między innymi sprzęt taterniczy o wartości blisko 9 tysięcy złotych.

wlamania piwnice 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Kradzieży dokonywała trójka mężczyzn

Teraz zatrzymani za włamania i kradzieże odpowiedzą przed sądem. Za te przestępstwa grozi im kara do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Pobicie na Starym Mieście w Olsztynie. Policja szuka sprawcy