Autor: Facebook / MKS Grudziądz MKS Bodega Grudziądz

Piłka ręczna

Piąta wygrana MKS-u Grudziądz! Emocjonujący pojedynek z Jeziorakiem Iława

2023-11-12 23:45

Piąta wygrana MKS-u Bodega Grudziądz stała się faktem. Szczypiorniści z naszego miasta pokonali we własnej hali Jezioraka Iława 32:30. O szczegółach piszemy na eska.pl.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Przez dłuższy czas żadna z drużyn nie potrafiła zbudować większej przewagi. Grudziądzanie na pięć bramek odskoczyli pod koniec pierwszej połowy.

Po zmianie stron zespół grającego trenera Sebastiana Rumniaka starał się utrzymać zbudowaną jeszcze przed przerwą przewagę. Im bliżej końca meczu, tym drużyna gości zmniejszała stratę. Ostatecznie MKS wygrał 32:30 i odniósł piąte zwycięstwo w obecnym sezonie.

Grudziądzanie z dorobkiem 15 oczek przesunęli się na trzecie miejsce w ligowej tabeli Grupy A.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w MKS-ie był Damian Nowak, który tego dnia rzucił aż 9 bramek. W zespole z Iławy najwięcej razy do siatki trafili Cichocki i Kondracki - obaj po 6.

Kolejny mecz MKS rozegra na wyjeździe. 19 listopada o godzinie 15 z SMS Kwidzyn.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl