orszak grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Orszak Trzech Króli wyruszy 6 stycznia

Na drogach

Orszak Trzech Króli w Grudziądzu. Będą zmiany w ruchu drogowym!

2024-01-03 11:39

W najbliższą sobotę (6 stycznia) ulicami Grudziądza przejdzie coroczny Orszak Trzech Króli. Tradycyjnie zaplanowano tymczasowe zmiany w ruchu drogowym. O szczegółach przeczytacie na eska.pl.

Pierwsze zmiany zaplanowano już od 4 stycznia.

Począwszy od godzin porannych, ul. Kościelna na fragmencie między ul. Ratuszową a ul. Prostą zostanie wyłączona z ruchu wszystkich pojazdów. Wyznaczono objazd dla kierowców, który prowadzić będzie poprzez ul. Tkacką oraz ul. Starą w kierunku Rybnego Rynku.

Jednocześnie, w dniu 5 stycznia, parkingi przy Urzędzie Stanu Cywilnego wzdłuż ul. Mickiewicza oraz w okolicach Placu Niepodległości, przy pomniku marsz. Józefa Piłsudskiego, zostaną zamknięte.

6 stycznia, w godzinach od 11:30 do 14:00 - na trasie przejazdu Orszaku Trzech Króli, tj. ulicami: Focha, Piłsudskiego oraz Mickiewicza, mogą wystąpić czasowe wyłączenia ruchu dla wszystkich pojazdów.

Z myślą o minimalizacji utrudnień dla mieszkańców, zalecamy korzystanie z alternatywnych tras objazdowych, które stanowią podstawowy układ komunikacyjny miasta Grudziądza - przekazuje Rafał Kozłowski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Więcej o samym Orszaku Trzech Króli już wkrótce!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Orszak Trzech Króli w Krakowie 2023