bieg wosp

i

Autor: Łukasz Piekarski Do pokonania trasa ok. 4,5 km

Aktywność fizyczna

Bieg dla WOŚP w Grudziądzu. Trwają zapisy do startu!

2024-01-03 11:33

Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Grudziądzu trwają przygotowania. W planie m.in. kolejny bieg na Miejskiej Plaży.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na 28 stycznia 2024 roku. Prócz atrakcji na hali przy ulicy Nauczycielskiej przygotowano także coroczny bieg.

Zapraszamy biegaczy do wspólnego pokonania trasy o długości 4,5 km. Wpisowe z biegu (60 zł od osoby) w całości przekazane zostanie na cel zbiórki. Dla wszystkich startujących będą medale i upominki - zachęcają organizatorzy.

Zebrane pieniądze przekazane zostaną na cel 32. finału WOŚP, czyli na diagnostykę i leczenie płuc osób po chorobie COVID 19.

Jeśli chodzi o bieg w Grudziądzu - to nie ma limitu biegaczy. Zapisy z kolei potrwają do 15 stycznia. Prowadzone są TUTAJ.

Podczas imprezy – jak co roku – nie zabraknie atrakcji i możliwości wsparcia zbiórki poprzez zakupy na licytacjach, kiermaszu, w kawiarence i przy atrakcjach na plaży.

Mówi Izabela Piwowarska, dyrektor MORiW w Grudziądzu. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Jerzy Owsiak uruchomił w Łodzi produkcję puszek dla wolontariuszy WOŚP