Oliwia Rusoń

i

Autor: Facebook / Oliwia Rusoń Oliwia Rusoń aktualnie pokonuje kilometry na rowerze

IronMan

Oliwia Rusoń walczy na trasie 5-krotnego IronMana! Idzie jak burza

2024-06-26 12:57

Pływanie zaliczone! Teraz trwa walka z kolejnymi kilometrami na rowerze. Pochodząca spod Grudziądza, Oliwia Rusoń bierze udział w pięciokrotnym IronManie. Zmagania odbywają się we Francji.

Pokonuje kolejne kilometry na rowerze. Pochodząca spod Grudziądza, Oliwia Rusoń zmaga się z pięciokrotnym dystansem IronMana. Zawody odbywają się we Francji.

Oliwia radzi sobie bardzo dobrze. Przychodzi takie zmęczenie fizyczne. Jeśli chodzi o mental to jej głowy nie da się złamać. My jesteśmy pewni, że ona to skończy. Miała dwie dłuższe drzemki, takie po 1,5 godziny. Później na pełnej mocy wracała na trasę - przekazuje nam prosto z Francji Kasia Borolewska, przyjaciółka Oliwii.

Oliwia ma za sobą pierwszą część morderczego dystansu. Zakończyła 19-kilometrowe pływanie. Teraz na rowerze pokonuje kolejne kilometry. A musi przejechać ich aż 900! Na tym jednak nie koniec. Później dojdzie bieganie na dystansie 211 kilometrów!

Pełna relacja od Kasi Borolewskiej poniżej:

Mówi prosto z Francji, Kasia Borolewska - przyjaciółka Oliwii. Posłuchajcie relacji:

Zmagania Oliwii możecie śledzić na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odnośnik poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

EXPRESS BIEDRZYCKIEJ - Grzegorz Schetyna