olimpia sto lat

i

Autor: Wikipedia Stulecie Olimpii Grudziądz

Stulecie klubu

Olimpia Grudziądz szuka dawnych pokoleń. Czeka na zgłoszenia byłych zawodników i trenerów

2023-04-28 11:21

Olimpia Grudziądz świętuje w tym roku swoje stulecie istnienia (30 czerwca 1923 roku). To wyjątkowa okazja do uczczenia osiągnięć, historii i kultury sportowej. W związku z tym - klub rozpoczął poszukiwania dawnych pokoleń, które pracowały i trenowały w "Biało-zielonych" barwach.

Stulecie to również doskonała okazja, aby zjednoczyć społeczność grudziądzkiego klubu oraz uhonorować byłych zawodników i trenerów, którzy w ciągu 100 lat przyczynili się do rozwoju i sukcesów Olimpii.

W związku z tym, jeśli kiedykolwiek byłeś zawodnikiem, trenerem lub pracownikiem w naszym Klubie i chcesz uczestniczyć w naszym wspólnym jubileuszu, prosimy o zgłoszenie się poprzez e-mail - czytamy na stronie internetowej grudziądzkiej Olimpii.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem - klub@olimpiagrudziadz.com

W treści wiadomości trzeba podać imię i nazwisko oraz okres funkcjonowania w klubie.

Jeśli chodzi o zawodników to trzeba podać także nazwisko swojego trenera i dwóch zawodników, z którymi się trenowało - informują pracownicy Olimpii.

Działacze klubu w ten sposób będą w stanie zweryfikować każde zgłoszenie.

Osoby, które według naszej weryfikacji w znaczącym stopniu stanowiły naszą społeczność mają szansę zostać zaproszone na uroczyste obchody, o czym poinformujemy w zwrotnej wiadomości mailowej - dodają pracownicy.

Osoby, które nie korzystają z poczty elektronicznej proszone są o stawienie się w sekretariacie i podanie wyżej wskazanych informacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl