Autor: Pixabay MKS Grudziądz przegrywa we własnej hali

Piłka ręczna

Wysoka porażka MKS-u Grudziądz. Sokół Kościerzyna wygrywa grupę A!

2023-04-28 11:20

To nie był udany dzień dla szczypiornistów z Grudziądza. Zawodnicy lokalnego MKS-u przegrali przed własnymi kibicami z liderem rozgrywek, Sokołem Kościerzyna 31:39.

Grudziądzanie spore straty odrabiać musieli jeszcze przed przerwą. Po pierwszych 30 minutach meczu MKS przegrywał we własnej hali z Sokołem Kościerzyna 13:21.

Po zmianie stron gościom udało się utrzymać przewagę nad zespołem Sylwestra Ziółkowskiego i zainkasować cenny trzy oczka do tabeli ligowej w grupie A. Faktem stało się, że ekipa z Kościerzyny wygra zmagania i na turniej finałowy pojedzie do Płocka.

Z kolei MKS po tej porażce nie zmienił swojego położenia w ligowym zestawieniu. Grudziądzanie z dorobkiem 22 punktów zajmują - bezpieczną szóstą pozycję.