Szymon Stanisławski

i

Autor: Olimpia Grudziądz Szymon Stanisławski

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz rozstaje się z dwójką zawodników. Wśród nich jest Szymon Stanisławski

2023-08-25 13:32

Działacze Olimpii Grudziądz rozwiązali umowy z dwójką zawodników. Z klubem z Piłsudskiego 14 pożegnali się Szymon Stanisławski oraz Modou Camara.

Szymon Stanisławski do grudziądzkiej Olimpii trafił przed rozpoczęciem minionego sezonu. Dotychczas w "biało-zielonej" koszulce zaliczył 30 występów, w których zdobył łącznie 10 bramek. 28-latek ma kilka ofert na stole.

Modou Camara do klubu z Piłsudskiego 14 trafił z kolei przed rozpoczęciem obecnego sezonu. 22-letni defensor z Gambii nie zdołał zadebiutować w Olimpii Grudziądz. Dalszą część rozgrywek spędzi na wypożyczeniu w Unii Solec Kujawski (trzecia liga).

Wcześniej w grudziądzkim zespole pojawił się na zasadzie wypożyczenia z Puszczy Niepołomice, Dominik Frelek. Dzisiaj działacze Olimpii poinformowali także o zakontraktowaniu Jakuba Nowaczyka. Bramkarza, który pierwsze kroki w futbolu stawiał właśnie w "biało-zielonych" barwach.

Odejście Szymona Stanisławskiego oznacza, że Olimpia pozostaje obecnie z jednym, zdrowym napastnikiem. To Kosta Chernij. Przypomnijmy, brazylijskiemu snajperowi Amarildo odnowiła się kontuzja i jego powrót do gry opóźni się o kilka miesięcy.

Na razie nie wiadomo, czy klub z Piłsudskiego 14 ściągnie do swojej kadry jeszcze jakiś zawodników. Kolejny mecz "Biało-zieloni" rozegrają na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. To spotkanie już jutro (sobota, 26 sierpnia) o godzinie 16:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl