policja kwidzyn

i

Autor: Nadesłane / KPP w Kwidzynie Trwa ustalanie toższamości znalezionego mężczyzny

Kryminalne

Przy ul. Mickiewicza w Kwidzynie odnaleziono ciało mężczyzny. Trwa ustalanie jego toższamości

2023-08-25 13:38

Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie poinformowała odnalezieniu zwłok mężczyzny przy ulicy Mickiewicza we wspomnianym Kwidzynie. Szczegóły znajdziecie na eska.pl.

Denat ubrany w ciemne krótkie spodenki typu moro, zapinaną czarną kurtkę sportową, ciemną koszulkę z krótkim rękawem z napisem „INGEN HAVE LOSNINGER” na przodzie, czarne sportowe buty „Reebok”, a także czarno-biały plecak.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono przy ul. Mickiewicza w Kwidzynie (Pomorskie).

Policjanci w trakcie czynności ujawnili kolejne znaki szczególne. Mężczyzna posiadał na prawym przedramieniu tatuaż przypominający tygrysa, a na lewym przedramieniu tatuaż przypominający krzyż.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny, którego tożsamości nie udało się do tej pory ustalić, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie tel. 47 74 29 222.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rok temu Rzeszów pożegnał Tadeusza Ferenca