Dominik Frelek

i

Autor: Olimpia Grudziądz Dominik Frelek

Piłkarskie transfery

Zaskakujący ruch kadrowy w Olimpii Grudziądz. Dominik Frelek ponownie przy Piłsudskiego 14!

2023-08-23 16:03

Działacze Olimpii Grudziądz z zaskakującym transferem. Z występującej na boiskach Ekstraklasy Puszczy Niepołomice wypożyczyli Dominika Frelka. 21-letni pomocnik powrócił tym samym na Piłsudskiego 14 po trzech latach.

Dominik Frelek swoje pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w innym grudziądzkim zespole, Stali. Później występował m.in. w młodzieżowych zespołach Jagiellonii Białystok. W sezonie 2019/2020 był zawodnikiem Olimpii Grudziądz, z którą występował na boiskach Fortuna 1 Ligi. Rozegrał wówczas 28 spotkań w "biało-zielonej" koszulce. Dobra gra ofensywnego pomocnika zaowocowała transferem do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W kadrze "Górali" grał w Ekstraklasie. Zaliczył łącznie 9 występów.

W poprzednim sezonie był zawodnikiem Puszczy Niepołomice, z którą sensacyjnie wywalczył awans do Ekstraklasy (w barwach Puszczy zanotował 16 występów). Na początku obecnego sezonu Puszcze ponownie zamienił na Olimpię. Do grudziądzkiego zespołu trafił na zasadzie wypożyczenia.

Pierwszą okazję do gry w "biało-zielonej" koszulce Dominik prawdopodobnie dostanie już w najbliższy weekend. Olimpia na wyjeździe zmierzy się z Chojniczanką Chojnice.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Raport Plewy - Józef ORZEŁ