Grzegorz Niciński

i

Autor: Olimpia Grudziądz Grzegorz Niciński

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz przedstawiła nowego trenera. Pracował w Arce Gdynia

2024-06-13 15:33

Władze Olimpii Grudziądz zaprezentowały nowego szkoleniowca. Został nim Grzegorz Niciński. 51-letni szkoleniowiec wcześniej pracował m.in. w Arce Gdynia.

Grzegorz Niciński swoją trenerską karierę rozpoczął w 2010 roku - jako szkoleniowiec Orkana Rumia. Później podjął pracę w Gryfie Wejherowo. W czerwcu 2014 został asystentem trenera w Arce Gdynia (za czasów Dariusza Dźwigały).

Schedę po wspomnianym Dariuszu Dźwigale objął ostatecznie we wrześniu tego samego roku. W klubie z Olimpijskiej pracował do 2017 roku. W tym okresie wywalczył z Arką awans na boiska Ekstraklasy.

Później pracował także w Chrobrym Głogów, Bałtyku Gdynia i ponownie (ostatnio) Gryfie Wejherowo (jeszcze dwie kolejki do końca, obecnie szóste miejsce w IV lidze Pomorskiej).

Wkrótce poznamy także nowych członków sztabu szkoleniowego Olimpii Grudziądz. Wcześniej działacze "Biało-zielonych" poinformowali, że nie przedłużą wygasającej 30 czerwca umowy z dotychczasowym trenerem, Mariuszem Pawlakiem. Ponadto z klubu odszedł także jeden z asystentów, Adrian Kędzierski.

Piłkarze Olimpii do treningów wrócą 21 czerwca. Z kolei nowy sezon na drugoligowych boiskach ruszy pod koniec lipca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek