zmiany olimpia

i

Autor: Łukasz Piekarski Konferencja prasowa odbyła się w grudziądzkim ratuszu

Co dalej z trenerem?

Piłka Nożna. Mariusz Pawlak nie będzie trenerem Olimpii Grudziądz!

2024-06-11 12:43

Olimpia Grudziądz zmienia trenera. Mariusz Pawlak z końcem czerwca przestanie być szkoleniowcem pierwszego zespołu. Relacji z konferencji prasowej posłuchacie na eska.pl.

O roszadach w sztabie trenerskim władze grudziądzkiego klubu poinformowały na konferencji prasowej w ratuszu.

Po analizie i wymianie korespondencji doszliśmy do wniosku, że mamy trochę inny pomysł i inne możliwości. W tym nie byliśmy zbieżni z trenerem. W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję, że nie przedłuży wygasającej umowy z trenerem Mariuszem Pawlakiem - mówi Tomasz Asensky, prezes Olimpii.

Włodarz klubu z Piłsudskiego 14 dodał jednocześnie, że bierze pełną odpowiedzialność za zmianę trenera. W trakcie spotkania z lokalnymi dziennikarzami padła także ważna deklaracja.

Jeżeli po rundzie jesiennej klub będzie na pozycji w strefie spadkowej to podam się do dymisji - deklaruje prezes Asensky.

Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie - po zmianach w regulaminie drugiej ligi - z rozgrywkami pożegnają się nie cztery, a pięć zespołów. Drużyny z drugich miejsce w trzeciej lidze rozegrają ze sobą baraż i jedno (dodatkowe) miejsce premiowane awansem.

Poniżej zapis konferencji prasowej, w której udział - prócz prezesa Olimpii - wziął także wiceprezydent Grudziądza, Tomasz Smolarek.

Olimpia Grudziądz zmienia trenera. Posłuchaj konferencji prasowej:
Sonda
Jak oceniacie zmianę trenera Olimpii Grudziądz?

Nazwisko nowego szkoleniowca grudziądzkiej Olimpii poznamy już wkrótce.

„Biało-zieloni” w zakończonym sezonie w ostatniej kolejce – rzutem na taśmę – utrzymali się na drugoligowych boiskach.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl