nowy olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Konrad Gutowski

Olimpia Grudziądz ma nowego zawodnika! W przeszłości grał m.in. Ekstraklasie

2023-01-18 23:57

W kadrze Olimpii Grudziądz pojawił się nowy pomocnik. To 23-letni Konrad Gutowski, który w przeszłości występował m.in. na boiskach Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi.

Nowy pomocnik w talii trenera Bogusława Baniaka swoją piłkarską karierę rozpoczynał w drużynach juniorskich Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do sukcesów na młodzieżowych szczeblach można zapisać m.in. awans do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

W roku 2018 odszedł do łódzkiego Widzewa, gdzie rozegrał 62 spotkania w II Lidze. W międzyczasie zaliczył także dwa występy w reprezentacji Polski do lat 20.

W sezonie 2020/21 wrócił do gry w Podbeskidziu, w barwach tego klubu rozegrał 4 spotkania w PKO Ekstraklasie (sezon 2020/21) oraz 29 spotkań w Fortuna I Lidze (sezon 2021/22). 

Rundę jesienną obecnego sezonu Gutowski spędził w Olimpii Elbląg. Na drugoligowych boiskach wystąpił 9 razy (łącznie rozgrywki ligowe i Puchar Polski).

Sonda
Na jakich potrzebach Olimpia Grudziądz najbardziej wymaga wzmocnień?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Super Tenis (18.01)