plac zabaw

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu To kolejna inwestycja z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego

Budżet Obywatelski

Okręt zacumował przy Szkole Podstawowej w Grudziądzu. Nowy plac zabaw dla dzieci

2023-08-26 10:16

Statek pojawił się na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 12. To kolejna inwestycja zrealizowana w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekt zrealizowano w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jego pomysłodawczynią jest Daria Kozieł. Całość kosztowała 165 tysięcy złotych.

Przy aktywnym udziale lokalnej społeczności powstało miejsce zabaw, z którego w bezpieczny sposób najmłodsi będą mogli korzystać do woli. To kolejna inwestycja z budżetu obywatelskiego, która doczekała się realizacji. W ten sposób mieszkańcy naszego miasta zmieniają swoją najbliższą okolicę w sposób zgodny z ich oczekiwaniami - mówi prezydent Maciej Glamowski.

Niebawem rozpocznie się głosowanie w kolejnej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024.

W poniedziałek, 28 sierpnia zgodnie z harmonogramem powinniśmy poznać listę z opublikowanymi zadaniami. Z kolei 4 września ruszy głosowanie. Na wybrany przez siebie projekt będziemy mogli głosować do 22 września. Ogłoszenie zwycięskich projektów ma nastąpić 6 października. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rowerzyści zablokowali Warszawę. Masa krytyczna przejechała ulicami stolicy