plac zabaw

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu To kolejna inwestycja z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego

Budżet Obywatelski

Okręt zacumował przy Szkole Podstawowej w Grudziądzu. Nowy plac zabaw dla dzieci

2023-08-26 10:16

Statek pojawił się na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 12. To kolejna inwestycja zrealizowana w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Projekt zrealizowano w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jego pomysłodawczynią jest Daria Kozieł. Całość kosztowała 165 tysięcy złotych.

Przy aktywnym udziale lokalnej społeczności powstało miejsce zabaw, z którego w bezpieczny sposób najmłodsi będą mogli korzystać do woli. To kolejna inwestycja z budżetu obywatelskiego, która doczekała się realizacji. W ten sposób mieszkańcy naszego miasta zmieniają swoją najbliższą okolicę w sposób zgodny z ich oczekiwaniami - mówi prezydent Maciej Glamowski.

Niebawem rozpocznie się głosowanie w kolejnej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2024.

W poniedziałek, 28 sierpnia zgodnie z harmonogramem powinniśmy poznać listę z opublikowanymi zadaniami. Z kolei 4 września ruszy głosowanie. Na wybrany przez siebie projekt będziemy mogli głosować do 22 września. Ogłoszenie zwycięskich projektów ma nastąpić 6 października. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rowerzyści zablokowali Warszawę. Masa krytyczna przejechała ulicami stolicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE