Nicki Pedersen

i

Autor: Cyfra Sport Nicki Pedersen

Żużel

Nerwowo w GKM Grudziądz. Nicki Pedersen upadł w Danii i wycofał się z meczu

2023-06-29 11:04

Środowy mecz ligi duńskiej pechowo zakończył się dla kapitana Zooleszcz GKM-u Grudziądz, Nickiego Pedersena. Doświadczony zawodnik upadł na torze i po odjechaniu jeszcze jednego wyścigu wycofał się z zawodów! Czy będzie mógł w niedziele wystąpić w bardzo ważnym spotkaniu z Wilkami Krosno?

Obecnie Pedersen startuje w dwóch ligach - w Polsce i Danii. W tej drugiej w ostatniej kolejce zanotował kolejny upadek.

Doświadczony Duńczyk upadł w pierwszym wyścigu meczu Holsted - Esbjerg. Ostatecznie po kilku chwilach wstał z toru i opuścił go o własnych siłach. Potem wyjechał na tor jeszcze raz, przyjechał ostatni. Po tym starcie Pedersen zdecydował, że wycofuje się z dalszej jazdy.

Dlaczego Pedersen zrezygnował z dalszego udziału w meczu? Nie najlepiej się czuł i był obolały. Następnie miał rozważać wizytę w szpitalu na badania.

Nerwowo w Grudziądzu

Przed Zooleszcz GKM Grudziądz prawdopodobnie najważniejszy mecz tego sezonu. Podopieczni trenera Janusza Ślączki na własnym torze podejmą Wilki Krosno, czyli jednego z kandydatów do walki o utrzymanie, bądź ostatnie miejsce premiowane awansem do fazy play off. W pierwszym spotkaniu na torze w Krośnie to Wilki wygrały 49:41.

Wygrana za trzy punkty może nie tylko zapewnić GKM-owi utrzymanie w PGE Ekstralidze, ale być może nawet awans do play-off.

Jak przekazał nam klubowy przedstawiciel GKM-u, Sławomir Henclik z Nickim Pedersen jest wszystko w porządku. A to oznacza, że Duńczyka zobaczymy w niedzielę przy Hallera 4.

To spotkanie zaplanowano na niedzielę (2 lipca). Początek o godzinie 16:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl