policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia

Najpierw słuchawki, później kosmetyki. Złodziej wpadł w ręce policji z Grudziądza

2022-06-27 13:37

Policjanci z Grudziądza zatrzymali 38-latka, którego pracownicy drogerii ujęli za kradzież kosmetyków. Jak się okazało - nie było to jego jedyne przewinienie. Wcześniej ukradł słuchawki warte blisko 1500 złotych.

Pracownicy drogerii po tym jak złapali mężczyznę na gorącym uczynku natychmiast wezwali grudziądzkich policjantów.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 38-letni mieszkaniec Grudziądza ukradł artykuły drogeryjne o wartości niespełna 500 zł - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu. 

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 500 zł.

To jednak nie wszystko!

Podczas interwencji policjanci znaleźli przy zatrzymanym fabrycznie zapakowane słuchawki bezprzewodowe oraz artykuły spożywcze.

38-latek nie był w stanie wytłumaczyć, skąd posiada te przedmioty, dlatego funkcjonariusze postanowili to zweryfikować w dwóch pobliskich sklepach z elektroniką. W jednym z nich uzyskali informację, że kilkadziesiąt minut wcześniej ze sklepu zginęły słuchawki o wartości blisko 1500 zł. Pracownicy zgrywali akurat materiał wideo z kradzieży, chcąc zgłosić ją na policję - dodaje oficer prasowy miejskiej komendy.

Obsługa rozpoznała skradzione słuchawki, które wróciły na półkę sklepową.

Złodziej trafił do aresztu. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051