Monika Cieluch

i

Autor: Nadesłane Monika Cieluch

Literatura

Monika Cieluch z Grudziądza wydała nową książkę. To opowieść o marzeniach i miłości

2024-05-15 13:45

Grudziądzanka wydała nową książkę. „Na zawsze i na wieczność” taki tytuł nosi najnowsze wydawnictwo Moniki Cieluch. Tym razem w tle pojawiły się miłosne historie.

To historia o relacji dwójki młodych ludzi. Grudziądzanka, Monika Cieluch wydała właśnie nową książkę. Jej tytuł brzmi „Na zawsze i na wieczność”.

To historia o pięknej przyjaźni, która dwójkę bohaterów łączy od najmłodszych lat. Z czasem przerodziła się ona w coś więcej. Rzeczywiście miało być na zawsze i na wieczność, a wyszło zupełnie inaczej - mówi Monika Cieluch.

„Na zawsze i na wieczność” to już trzynasta książka autorki. Jak sama przyznaje – nie zamierza na tym poprzestać

W najbliższej przyszłości na rynku wydawniczym ukaże się kontynuacja "A niech to szlag", o którą proszą czytelnicy. Myślę, że pojawi się ona albo pod koniec roku, albo na początku przyszłego - dodaje grudziądzka pisarka.

Książka dopiero od kilku dni znajduje się na rynku wydawniczym w całej Polsce. Pojawiło się już kilka recenzji.

Recenzenci i recenzje to jest coś, z czego autor czerpie pełnymi garściami. To jest zawsze duża porcja solidnych wskazówek. Jeżeli książka się podoba, to autor wie, że idzie w dobrym kierunku - tłumaczy Monika Cieluch.

Całej rozmowy o książce "Na zawsze i na wieczność" posłuchacie poniżej:

Monika Cieluch z Grudziądza wydała nową książkę. Posłuchaj rozmowy z autorką:

„Na zawsze i na wieczność” to już trzynasta książka autorki z Grudziądza.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

„Naznaczona” Anny Matusiak, książka z serii: Historie prawdziwe