Monika Cieluch

i

Autor: Łukasz Piekarski Monika Cieluch

Wywiad z pisarką

Monika Cieluch z Grudziądza wydała nową książkę. To historia dla romantyków [ROZMOWA]

2023-11-20 17:18

Czasami nie rozumiemy drogi, którą podążamy, dopóki jej nie przejdziemy - tak rozpoczyna się opis dystrybutora pod najnowszą książką grudziądzkiej pisarki, Moniki Cieluch. Autorka wydała w tym roku powieść "Pod skrzydłami żurawi". Posłuchaj rozmowy na eska.pl.

"Pod skrzydłami żurawi" taki tytuł nosi najnowsza książka grudziądzkiej pisarki, Moniki Cieluch. Wydarzenia opisane w powieści dzieją się w Wielkiej Brytanii.

Monika Joanna Cieluch - rodowita grudziądzanka. Matka, żona i przyjaciółka, w wolnej chwili oddająca się lekturze, jak i tworzeniu własnych historii. Debiutowała na łamach portalu Wattpad w roku 2014. Cztery lata później na rynku wydawniczym ukazała się powieść obyczajowa autorki pt Miłość szeptem mówiona. Autorka cyklu Niepokorni, oraz Czekoladowego Zacisza, które do rąk czytelników trafią w 2020/2021 roku. W swoich książkach stawia na emocje i realność bohaterów. Miłośniczka miętowej czekolady i pieszych wycieczek.

Poniżej posłuchacie rozmowy z grudziądzką pisarką:

Posłuchaj rozmowy z grudziądzką autorką książek, Moniką Cieluch:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE