ksiazka grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane Monika Cieluch po raz pierwszy zdecydowała się na napisanie książki o świecie przestępczości

Monika Cieluch wydała nową książkę! Jej akcja toczy się w Grudziądzu [WYWIAD AUDIO]

2021-03-31 13:44

To historia pełna brutalności i nagłych zwrotów akcji. Pisarka Monika Cieluch, która na co dzień mieszka w Anglii wydała swoją kolejną książkę, zatytułowaną „Do ostatniej kropli krwi”. Jej akcja toczy się w rodzinnym mieście autorki, czyli Grudziądzu

„Do ostatniej kropli krwi” taki tytuł nosi najnowsza książka grudziądzkiej pisarki, Moniki Cieluch. Wydarzenia opisane w powieści dzieją się w Grudziądzu. Cała historia utrzymana jest w mrocznym klimacie.

To historia dość brutalna, napisana mocnym językiem i zupełnie inna od moich wcześniejszych powieści - mówi Monika Cieluch.

ZOBACZ TEŻ - Bartosz Pyrzewski idzie pieszo przez Polskę dla chorych dzieci. Chce pokonać prawie 650 km! [AUDIO]

Grudziądzanka po każdej wydanej książce chętnie spotykała się z czytelnikami na spotkaniach autorskich. Tym razem ze względu na obostrzenia na bezpośrednie spotkanie z autorką będzie trzeba poczekać.

Jak tylko pandemia pozwoli, to na pewno zorganizuję kilka spotkań autorskich w Polsce, w tym w moim rodzinnym Grudziądzu. Na razie można się ze mną spotkań za pośrednictwem mediów społecznościowych - dodaje pisarka.

POSŁUCHAJ rozmowę Łukasza Piekarskiego z grudziądzką pisarką Moniką Cieluch:

Monika Joanna Cieluch - rodowita grudziądzanka. Matka, żona i przyjaciółka, w wolnej chwili oddająca się lekturze, jak i tworzeniu własnych historii. Debiutowała na łamach portalu Wattpad w roku 2014. Cztery lata później na rynku wydawniczym ukazała się powieść obyczajowa autorki pt Miłość szeptem mówiona. Autorka cyklu Niepokorni, oraz Czekoladowego Zacisza, które do rąk czytelników trafią w 2020/2021 roku. W swoich książkach stawia na emocje i realność bohaterów. Miłośniczka miętowej czekolady i pieszych wycieczek. 

ksiazka grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane Monika Cieluch jest rodowitą grudziądzanką. Swoje pierwsze publikacje zaprezentowała w 2014 roku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 31.03, godz.10