Konkurs piękności

Paula Łacek z Grudziądza może zostać Miss Województwa. Posłuchaj rozmowy!

2024-05-15 14:04

Grudziądzanka walczy o tytuł Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do grona finału dostała się Paula Łacek. Dla 21-latki to pierwsza taka przygoda z tego typu konkursami. Rozmowy posłuchacie na eska.pl.

Ma szansę na tytuł Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W gronie finalistek nie brakuje reprezentantki Grudziądza. To 21-letnia Paula Łacek. Jak sama przyznaje – nie przygotowywała się do półfinału.

Informacje o konkursie widziałam już rok temu. W tym roku wyświetliło mi się to drugi raz. Zdecydowałam się więc wysłać swoje zgłoszenie. Pozytywną odpowiedź dostałam następnego dnia - mówi Paula Łacek.

Grudziądzanka najpierw przebrnęła przez etap półfinałowy. To właśnie tam została wybrana do grona 22 finalistek.

Bardzo się ucieszyłam. Był to dla mnie prawdziwy szok, ponieważ było tam bardzo dużo ładnych dziewczyn. Od razu złapałam z nimi super kontakt - dodaje Paula.

Dla grudziądzkiej finalistki Miss Województwa 2024 był to pierwszy - tak poważny - kontakt ze światem mody i sesji zdjęciowych.

Jest to dla mnie zupełna nowość i pewnie dlatego towarzyszył mi taki stres. Ja totalnie nie odnajdywałam się w tych sprawach. Ja ogólnie trenuje sport, gram w koszykówkę i tam się dotąd realizowałam - opowiada Paula Łacek.

Całej rozmowy z kandydatką z Grudziądzu posłuchacie poniżej:

Paula Łacek walczy o koronę Miss Województwa. Posłuchaj rozmowy z kandydatką z Grudziądza:

Gala finałowa konkursu Miss Województwa odbędzie się 2 czerwca w Bydgoszczy.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World