siatkarki stal

i

Autor: Pixabay Turniej startuje już w czwartek

Młode siatkarki z Grudziądza w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. O półfinał zagrają w Opolu

2023-02-22 10:12

Do startu w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych szykują się siatkarki Stali Grudziądz. Podopieczne trenera Konrada Biernackiego zagrają na turnieju w Opolu.

Młode grudziądzanki zaczynają zmagania w 1/4 Mistrzostw Polski. Jak zaznacza trener zespołu - taki był cel całej drużyny przed startem sezonu.

Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie. Zespół mamy złożony z zawodniczek z rocznika 2008, a więc to tegoroczne młodziczki. I to właśnie ta kategoria wiekowa jest w tym roku naszą docelową. Ćwierćfinał kadetek traktujemy jako kolejny etap przygotowań do finałów wojewódzkich młodziczek, a te już za kilka dni odbędą się u nas w Grudziądzu - mówi Konrad Biernacki, trener zespołu Stali.

Obsada turnieju, w którym wezmą udział siatkarki z Grudziądzu wydaje się być bardzo silna.

W grupie mamy gospodarza, czyli zespół Unii Opole, a także Łaskovię Łask, czyli brązowych medalistów z ostatnich mistrzostw. Łatwo na pewno nie będzie i nie chcemy nastawiać się na żaden, konkretny wynik. Jedziemy tam z nastawianiem pokazania naszej najlepszej siatkówki - dodaje szkoleniowiec Stali.

grupa stal

i

Autor: Nadesłane / KPZPS Tak wyglądają grupy kadetek

Ćwierćfinałowe zmagania w Opolu rozpoczynają się już jutro (23 lutego) i potrwają do niedzieli.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

T.SIEMONIAK: SAMA EUROPA JEST ZA SŁABA ŻEBY PORADZIĆ SOBIE Z ROSJĄ