MKS Delfin Grudziądz

i

Autor: Facebook / ORLEN Summer Superliga MKS Delfin Grudziądz

Sportowe sukcesy

MKS Delfin Grudziądz trzecią drużyną w Polsce. Duże osiągnięcie w ORLEN Summer Superliga

2023-08-08 9:08

Świetny występ w ORLEN Summer Superlidze mają za sobą zawodnicy MKS-u Delfin Grudziądz. Zespół Mateusza Orłowskiego zajął znakomite trzecie miejsce i wywalczył brązowe medale!

W finale sezonu ORLEN Summer Superligi, który odbywał się od 4 do 6 sierpnia na plaży w Płocku - grudziądzanie trafili do grupy B.

W niej zajęli drugie - premiujące awansem do półfinału - miejsce. MKS okazał się lepszy od GOKIS Kątów Wrocławskich oraz KKS-u Włókniarza Konstantynów. Pierwsze miejsce w grupie zajął z kolei zespół GRU Juko Piotrków Trybunalski.

faza grupowa

i

Autor: Facebook / ORLEN Summer Superliga Sytuacja po rozgrywkach w fazie grupowej

W półfinale zmagań grudziądzanie zmierzyli się z ekipą BHT Petra Płock. Tym razem górą był zespół gospodarzy 2:0 i zawodnikom MKS-u Delfin pozostała walka o brązowe medale.

Tam zespół Mateusza Orłowskiego okazał się zdecydowanie lepszy od Gru Juko Piotrków Trybunalski 2:0. MKS Delfin Grudziądz mógł cieszyć się z brązowych medali!

Płocczanie, którzy w półfinale wyeliminowali grudziądzki zespół zostali Mistrzami Polski wśród panów. W kategorii pań na najwyższym stopniu podium stanął zespół Conkret Byczki Kowalewo Pomorskie .

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl