Nicki Pedersen

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Nicki Pedersen

Żużel

Mistrz pożegnał się z GKM Grudziądz! Trafi do pierwszej ligi?

2023-10-13 20:18

Po czterech latach mistrz opuszcza GKM Grudziądz. Nicki Pedersen za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o odejściu z klubu z Hallera 4. Szczegóły na eska.pl.

Nicki Pedersen oficjalnie pożegnał się z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Duńczyk po wielu latach startów w PGE Ekstralidze będzie prawdopodobnie zmuszony do jazdy na pierwszoligowych torach.

Nicki Pedersen trafił do ZOOleszcz GKM-u Grudziądz na sezon 2020. Łącznie w "Żółto-niebieskim" kevlarze odjechał cztery sezony. Ten ostatni (2023) był najgorszym w jego wykonaniu, ponieważ po raz pierwszy od długiego czasu jego średnia biegowa wynosiła poniżej dwóch punktów na wyścig.

Przypomnijmy, że Duńczyk wrócił na tor po koszmarnej kontuzji, której nabawił się w czerwcu 2022 roku.

Nicki Pedersen o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gdzie teraz będzie jeździł Nicki Pedersen?

Prawdopodobnie decyzję o nowym pracodawcy Nickiego Pedersena poznamy już dzisiaj (9 października).  Sam zawodnik nalega na kontrakt w Rzeszowie, choć działacze tego klubu niezbyt przychylnie na to patrzą. 47-latek wciąż się ceni. Zainteresowani angażem byłego mistrza Świata mają być także w Bydgoszczy.

Wcześniej grudziądzki klub poinformował o odejściach z zespołu: Frederika Jakobsena, Gleba Chugunova oraz ostatnio Wiktora Rafalskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl