Wiktor Rafalski

i

Autor: Facebook / GKM Grudziądz Wiktor Rafalski

Żużel

Junior opuszcza GKM Grudziądz. Będzie jeździł w pierwszej lidze

2023-10-13 20:18

Roszady kadrowe w Zooleszcz GKM Grudziądz. Z "Żółto-niebieskimi" rozstaje się Wiktor Rafalski. Młodzieżowiec będzie występował w beniaminku pierwszej ligi, Stali Rzeszów.

Kolejny zawodnik nie będzie reprezentował barw grudziądzkiej drużyny w sezonie 2024. To młodzieżowiec, Wiktor Rafalski.

Junior "Żółto-niebieskich" postanowił przenieść się do świeżo upieczonego beniaminka pierwszoligowych torów, Speedway Stali Rzeszów.

Wcześniej działacze GKM-u poinformowali, że nie przedłużą umów z Frederikiem Jakobsenem i Glebem Chugunovem. Obaj zawodnicy również zdecydowali się na jazdę o poziom niżej. Zarówno Duńczyk, jak i Rosjanin z polskim paszportem będą występowali w Ostrovii Ostrów.

Kto do GKM-u?

Do otwarcia okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu. Według najczęściej pojawiających się doniesień nowymi zawodnikami grudziądzkiego zespołu zostanie duet z Australii: Jason Doyle i Jaimon Lidsey. Miejsce w składzie U-24 zajmie Kacper Pludra, a duet juniorów stworzą Kacper Łobodziński i Kevin Małkiewicz.

Pewnie jazdy w Grudziądzu są za to Max Fricke i Vadim Tarasenko. Wciąż nie wiadomo jednak - jaka przyszłość czeka Nickiego Pedersena.

Znakiem zapytania jest także funkcja szkoleniowca Zooleszcz GKM-u Grudziądz na przyszły sezon.

Żużlowe okienko transferowe otwarte będzie od 1 do 14 listopada.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl