Walentynki

i

Autor: Damian Pieczonka Instalacja z napisem "Zakochani w Grudziądzu" gościła już na starówce w 2018 roku

Miłosny tramwaj, instalacja i duże serce na Walentynki. Będzie dyskoteka na łyżwach

2020-02-11 13:39

Serce stanie przy ułanie z panną. Nie trzeba jednak obawiać się o atak serca. To będzie dekoracja, jaka ozdobi starówkę z okazji święta zakochanych. Miasto szykuje moc niespodzianek, w tym udekorowane pojazdy komunikacji miejskiej. Sprawdź szczegóły.

Romantyczny spacer wieczorową porą warto zacząć od starówki. Na Rynku Głównym pojawi się ledowa instalacja "Zakochani w Grudziądzu".

Czerwone serce w pobliżu ułana i panny, stanie się tłem dla fotografujących. To jedno z miejsc, które warto odwiedzić 14 lutego.

Atrakcje czekać będą ponadto na lodowisku. Tu też nie trzeba obawiać się o kruchość lodu, choć miłosne serca nie raz były w stanie go roztopić. Zaplanowano dyskotekę na łyżwach. Od 17 do 20 będzie można w parach wybrać się na lodowisko, okazując jeden wspólny bilet wstępu.

W walentynki podróż po Grudziądzu wszystkim zakochanym ale nie tylko, umilać będą miłosne linie. Być może będzie okazja, by się zakochać. Specjalnie udekorowane zostaną tramwaje i autobusy na liniach 2 i 18. Pojazdy przyozdobione zostaną na czerwono.